Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik e így a telefonom?

Kicserélik e így a telefonom?

Figyelt kérdés
Körül-belül 5 hónapja vettem egy iphone-t és természetesen kötöttem rá plussz biztosítást ami a törésre vagy egyéb ilyenekre szól. Na de például ha én direkt széttörném a telefonomat akkor visszacserélnék e ? :O Ez egy rettentő hülye kérdés :D Hiszen ki törné össze a saját telefonját ? Na de itt csak arra vagyok kiváncsi hogy mitől tudják megkülönböztetni azt , hogy én direkt törtem szét vagy csak szimplán baleset érte ? :O Mert mondjuk szerintem erre jó páran gondoltak , hogy na az utolsó hónapba összetöröm és kapok egy újat , nyilván ez nem ilyen egyszerű :D. Félre ne értsetek csak érdekel , hogy ilyenkor mi van :D nem akarom széttörni hogy adjanak másikat :D ! A válaszokat előre is köszönöm !!

2017. jan. 31. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez biztosítási csalás és jogosan feljelenthetnek érte.
2017. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
általában a biztosítás nem fedezi teljesen a töréskárt csak kevesebbe kerül a javítása...a törésre nincs garancia azért nem is cserélik senkinek...
2017. jan. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
":O Ez egy rettentő hülye kérdés :D"
2017. jan. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Általában ha az utolsó hónapok körül összetöröd akár szándékosan is, akkor fizettél már annyi biztosítási díjat, plusz fogod fizetni az önrészt, hogy nekik is megérje a csere, vagy elsősorban a javítás.
2017. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es: az igaz, hogy törésre nincs garancia, viszont külön biztosítás van, ami nem is olcsó. aki ilyet köt pluszban, annak elvileg akkor is jár a telefon csere vagy az ingyen javítás, ha a telefon összetört. nálunk legalábbis
2017. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen elvileg azt mondták hogy ha összetörik vagy bármi ilyesmi akkor kicserélik mert valamilyen arany biztosítást kötöttem rá ami 20 ezer forintba került azthiszem 1 évre.
2017. jan. 31. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
hát kétlem,ennyi erővel mindenki földhözvágná...
2017. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, de nem fogják kicserélni.
2017. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!