Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az iphone-ommal, ha...

Mi lehet az iphone-ommal, ha már kétszer cseréltek benne akkumulátort, de mégse tölt?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy átvertek es nem tették bele az új aksit, amit en vittem. Elvittem egy másik helyre, ahol ismet kicserélték, de ugyanúgy nem megy. Mindkét alkalommal, mikor készen lett, töltött, minden oké volt, de a második töltést egyik alkalommal sem vette. Mi lehet vele?
2017. febr. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tolto hiba? Probald meg mssik toltovel
2017. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább 5 töltővel próbáltam mar. Nem az a baj, mert mindegyik töltő tölti a többi iphone-t, ami a családban van.
2017. febr. 1. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd be szervizbe. (Esetkeg konektor aramforras hiba :-D)
2017. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát biztos nem aksi gond. :-) Nem garanciálisan javítják? Ha ugyan úgy nem jó miért nem viszed vissza? Amúgy rengeteg minden lehet. Csatlakozó, alaplap, különböző IC-k vezérlik, de mindegy is mert ezt szerintem nem is neked kellene tudni, hanem a szervizesnek. Kérd vissza a pénzed és keress egy normális szervizt!
2017. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!