Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám tölteni a telefon...

Pedro401 kérdése:

Hogy tudnám tölteni a telefon akkumulátort?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy tönkrement a telefonon lévő csatlakozó. Több fajta töltővel is próbáltam tölteni már de nem tölt. Az aksinak nincs baja mert most lett a telefonba cserélve. Tehát az a kérdés hogy , hogy tudnám feltölteni az aksit valamilyen úton módon (Az aksi teljesítmény 1700mAh) ?

2017. jan. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
a telefon legyen megjavittatva..
2017. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5000 ért kicseréli a szervíz a csatlakozót
2017. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vezeték nélkül tölteni, akkor csak a csatlakozó megjavít(tat)ása a jó megoldás.
2017. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
beszéltem egy telefonossal, Azt mondta hogy nem érdemes megjavíttatni mert munkadíjjal meg minden egyéb mást beszámítva alkatrész rendelés meg stb.. érdemesebb inkább egy új telefont venni amire most nincs pénz..
2017. jan. 22. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki az a "telefonos"?

Ha telefonárus, akkor ne csodálkozz, hogy ezt mondta...

2017. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan akkumulátor töltők, amelyek telefonakkumulátort is tudnak tölteni (pl YiboYuan). Nekem már több éve megvan.
2017. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom pár100 Ft, igaz Kínából.

Automata, ha tele az aksi, nem erőlteti tovább.

Picit életlen a kép, egy kis satuba van fogva a töltő lapja kiegészítve a csatlakozőkkal (golyóstoll rugóból hajtogatva).

Bármilyen LiIon aksit tud tölteni..

2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!