Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi egyenlegem megmarad,...

A régi egyenlegem megmarad, ha Vodafone tutira váltok?

Figyelt kérdés

Váltani akarok, de az apró betűs részben az alábbi áll: "A Szolgáltatási Időszak megkezdése előtt, az Előfizetői (SIM) kártya érvényességi ideje alatt az ügyfélszámla egyenlege maximum 6000 Ft összeghatárig tölthető fel, mely összeghatárba beletartozik a SIM-kártya kezdőegyenlege is."

Nekem meg 12k van az egyenlegemen, de félek hogy elveszik.(ha maradok is csak elveszik mivel 2,5-szer annyiba kerül a régi) Vagy ez most mire vonatkozik? Kérem a "normális embernek előfizetése van" megmondóemberek kíméljenek.

Köszönöm előre mindenkinek a választ!



2017. febr. 2. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Most más szolgáltatónál vagy, és számhordozással mennél a Vodafone-hoz, vagy Vodás vagy, és csak tarifacsomagot váltanál?
2017. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs kimaradt, vodás vagyok.
2017. febr. 2. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést annak kéne feltenni, aki a vodafone / szolgáltató részéről annak képviseletére jogosult, írásba foglalt választ kérve, vagy két tanú jelenlétében mehet szóban is.

Minden mást a hajadra kenhetsz vita esetén.

2017. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom te is a szokásos gégemetszett süketnéma, vagy autista lehetsz, aki nem képes az ügyfélszolgálattól megkérdezni a szolgáltatással kapcsolatos problémáit.
2017. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jolvan Emese köszönjük szépen! Itt kompenzálod trollkodással, hogy a valóságban még megmukkanni se mernél... Grat... Most biztosan kielégültél...


Egyébként váltottam és nem veszik el az egyenleg(hátha mást érdekel).

2017. febr. 2. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!