Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC 10 vagy Honor 8? Van...

HTC 10 vagy Honor 8? Van bármelyiknek valamilyen gyakran előforduló hibája?

Figyelt kérdés
Inkább a HTC felé húz a szívem, de a H8 is tetszik. Nem tudom van e valamilyen gyakran előforduló hardveres hibája valamelyiknek. Az előző telefonomat 2x kellett szervizbe küldenem, és most szeretnék egy olyat venni, amivel nem kell folyamatosan szívnom.

2017. febr. 2. 20:06
 1/8 anonim válasza:
47%
Honor 8 sokkal jobb dual kamera 4k-videó bitang erős processzor
2017. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bárhol olvasom a Honor 8 "csak" max 1080p 60fps-ben tud videót rögzíteni. A HTC-ben a hangminőség és a software az ami teccik, a Honor 8-ban pedeig a külső (kék) és a kamera vonz inkább.
2017. febr. 2. 20:15
 3/8 anonim válasza:
0%

Hát te tudod de ha játékra akarod használni akkor minden féle képpen Honor 8


Vagy a Huawei nova is nagyon jó készülék

2017. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előző válaszolóra.

A HTC 10 lényegesen jobb de teljesen más árkategóriában is van.

Ami HTC 10 mellet szól:

Jobb anyaghasználat,jobb DAC és BoomSound,Sense,erősebb SoC,jobb kamera,sokkal strapabíróbb.

A Honor 8 egy másik árkategória királya.

2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, elvégre a HTC hardvere gyakorlatilag ugyan az na a Galaxy S7/S7 Edge-é, vagy az LG G5-é. Igen az ár is döntő tényező, ezért ha a HTC nem jön össze, akkor marad a Honor 8. Inkább arra lennék kiváncsi van e valami szériahibája bármelyiknek. Mint pl annó a HTC One M7-nek volt a liluló kamera, vagy az LG G5-nél a kijelző beégés.
2017. febr. 3. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A topikokba belenézve jelenleg egyik telefont se érint hasonló.
2017. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Honor 8 telefonom van, az égadta világon nincs vele gondom és tudásban csak egy kicsit van lemaradva a többi nagy gyártó csúcskészülékeitől. Teszi amit tennie kell, meg se döccent egy játék alatt sem. Én bátran tudom ajánlani.
2017. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már nem aktuális de ha valaki idetéved nem árt ha tudja. Az én h8-am végig tokban tartva is kopás nyomok vannak rajta. Nem értem mitől de fénynél nagyon látható. Másban tökéletes.
2017. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!