Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új telefont,...

Szeretnék egy új telefont, milyet ajánlatok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen Samsungot akarok. De nem tudom hogy melyik éri meg a legjobban.

100.000 ft. Körüli legyen mert annál többet nem akarok kiadni egy telefonért de mégis jót akarok! Melyik Samsung telefon éri meg a legjobban?

Ha nyáron veszem akkor pl. Egy 100.000ft-s telefonnak mennyit megy le az ára?



2017. febr. 3. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem még, hogy nekem a kamera és a belső tárhely fontos! Max 5.2-es kijelzőt akarok.
2017. febr. 3. 20:48
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nez egy oneplus 3 vagy egy huawei-t azok jobbak es jo arbam is vannak
2017. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
100 ezer körül Samsung Galaxy A3 2017 vagy Samsung Galaxy C5 32GB. Mindkettő nagyon jó telefon és megérik. Nyárra max 10 ezerrel megy le az áruk szerintem.
2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
32%

Samsung megeri XD borzalmas ram hasznalat es max 1.5 eves tamogatas XD

Es ne gyere azzal a paraszt vakitassal hogy 8 magos XD XD

2017. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel a feltételekkel szerintem is a Galaxy C5 a legjobb!
2017. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A C5 tényleg a legjobb Samu ennyiért, de én inkább ebben az árszegmensben Huaweiek és Xiaomik között nézelődnék...
2017. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"mennyit megy le az ára?"

Androidos telefonnál nagyon hamar, használtam meg még inkább


Bár a helyedben én max 100ért samsungot nem vennék, inkább akkor valami kínai-kínait mondjuk oneplus 3 at vagy hasonló

2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező - térjünk vissza a nyárra. Senki sem jós, mert az áruk változhatnak (jöhet még akkor egy jól kifogott akció, de lehet, hogy emelkedni fog).

Na majd utána érdemes felütni az Árukereső oldalát, ott megadni a maximum árát és nézd meg az első 5 találatot. Ha edi, MediaMa..., BestBu... és hasonló helyeken látod, akkor érdemes, ha máshonnan (NonameGSM), akkor nem (szürkeimport, gari hiánya/ha van, akkor az nem túl sokat ér, stb.).

Amúgy 100.000 Ft környékén a Samsung A és C kategória található. Lehet, hogy nyár környékén is ez lesz.

2017. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
Ha nyáron akarod venni, tedd fel a kérdést akkor újra. Ár/érték arányban pedig nem éri meg a Samsung, de te tudod.
2017. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!