Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend G620S telefonom,...

Huawei ascend G620S telefonom, mitől olyan lassú, hogy folyton akad?

Figyelt kérdés

lLyen telefonom van most jelenleg nem állok úgy anyagilag, hogy lecseréljem majd csak valamikor nyáron!

Viszont nem értem mert szinte soha semmi terheltető dolgot nem csináltam rajta egészen mostanáig rendesen működött de az utolsó egy hónapban minden akad rajta!

Jó tudom nem egy friss telefon viszont szerintem nem is olyan rossz a Facebook és a messenger van rajta persze ezek sem tökéletes alkalmazások működnek rajta de nem úgy ahogy kellene!


Egyébként nekem az az érdekes, hogy igaz 1gb ram tudom nem sok de ismerek olyanokat akik olcsóbb új telefonokban is ennyi a ram Android 6.0 Val és nem akad akkor az enyém 4.4.4 el miért akad nem értem!


Nincs sok infóm erről a telefonról de erre van egyáltalán valamiféle frissítés mondjuk az 5.0 mert az hallottam, hogy annak jobb a ram kezelése!

Bár nem tudom de arról is Van talpasztalatom, hogy Ilyenkor pont hogy rosszabb lesz de azt sem tudom hogy erre van-e hivatalos frissítés, vagy csak rootolással lehet de azt nem nagyon értem mert olyat még nem csináltam!

És ha esetleg ugyan ezt a rendszert vissza rakom rá flashtool al észre vehető némi gyorsulás!



2017. febr. 4. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
És még persze azt sem értem, hogy ha nincs megnyitva semmi sem úgy értem semmi nem fut a háttérben a memória mármint a rám 85%-a foglalt vagyis az 1gb ram ból kb 150mb szabad gondolom ez az oka az egésznek de hiába zárom be az alkalmazásokat akkor is max 350mb szabad rám lesz kb. 1 percig mert utána megint lecsökken
2017. febr. 4. 18:57
 2/2 anonim ***** válasza:

azert csokken le megint,mert ujraindulnak azok aza appok a háttérben,amiket becsuktal-pl: facebook

ajánlom,hogy töröld ki a facebookot-és facebook lite ra telepitsd átt,és tilts le pár nem használt appot.

Vagy próbáld meg mindent vissza a gyári beallitasokra !de tedd ra sd kartyara a kepeket...hogy ne vesszenek el,és a névjegyeket a simre,mielőtt visszaalitanad.

2017. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!