Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Kies programmal...

Samsung Kies programmal archivált névjegyeket, miként tegyem át, ha az új telefon a Smart Switch programot használja? (sürgős! )

Figyelt kérdés

Nejem régebbi telefonja (ACE3) a Samsung Kies programot használja archiválásra, míg az új (A5 2016) a Smart Switch programot. Utóbbi pedig nem kompatibilis az másik által elmentett archiválásokkal.

Az új telefont pedig nem kezeli Samsung Kies program.

Több mint 500 névjegyről van szó, amit képtelenség egyesével beírogatni az új telefonba. :-(

Google ebből 57-et archivált el, amit gond nélkül rá is tett az új telefonra. De a többivel mi lesz? Mi lehet a megoldás?



2017. febr. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvan a régi telefon még? Akkor a kontaktkezelőben exportálj vcf-et, azt a másikban lehet majd importálni.
2017. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a vcf-et hová menti? Honnan, miről tudom az új telefonra importálni?
2017. febr. 4. 21:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, evvel sikerült megoldanom! :-)


(ACE3 már le volt ürítve, így visszatöltöttem rá a Kies progival a névjegyeket, exportáltam vcf-et, amit átmásoltam memóriakártyára. A kártyát átrakva az A5-ösbe importáltam a névjegyeket)

2017. febr. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!