Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei p8 lite iránt szeretn...

Shen00 kérdése:

A Huawei p8 lite iránt szeretnék érdeklődni. Mi a véleményetek róla? Mennyire éri meg megvenni? Egész jó árban van szerintem 50k forintért. Úgy hallottam, hogy az akkumulátora gyenge de a többiben jó.

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, én mondjuk 35 ezerért vettem dobozzal, fóliával, semmi baja, sokat használom, így tényleg hamar lemerül, meg néha lassú, kb. ennyi.
2017. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 5. 08:47
 3/3 anonim válasza:
Az Euronics-ban 55 ezer Ft dupla SIM kártyás és természetesen kártyafüggetlen. Persze ha ezt az árat a használt árára értetted?! Ha sokat nyomod a Facebookot vagy Yuetube-ot, akkor hamar lemegy az akksija, de ha csak telefonálsz, nyomsz pár fényképet esetleg email, akkor 1-1,5 napot simán kibír. Nekem ilyenem volt egy évig. Kapta rendesen, leesett, ráléptem stb. semmi baja nem volt neki. Gorilla Glass az kijelzője vagy is az üveg, de tökéletesen bírta. Most cseréltem le P9-re.
2017. febr. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!