Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Otott-kovács lászló kérdése:

Miért nem tudok bejelentkezni a Microsoft fiókomba?

Figyelt kérdés
Már második napja azt írja ki hogy sikerelen csatlakozás. Egy vadonat új készülékről van szó. Microsoft lumia 640XL

2017. febr. 6. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj más készüléken bejelentkezni.
2017. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Rendszerhiba.

Nekem a Windows 10-es tabletem ugyanezt csinálta, ez egy bug, máshol mindenhol működik, csak ott nem.

Nekem a teljes újratelepítés oldotta meg csak, fórumokon is ugyanezt javasolták mindenhol és állítólag nincs rá gyógymód, de ha van rá más megoldás én is szívesen venném.

2017. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy készülék windiwsphone a családban.
2017. febr. 6. 10:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980 akkor jobban járnék ha kicseréltetném? Mert már 2szer újra raktam az agész telefont de semmi..
2017. febr. 6. 11:01
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk azért meg kellene nézni, hogy a Microsoft fiókba számítógépről be tudsz-e jelentkezni, nehogy az legyen a gond, hogy elírod a jelszót vagy ilyesmi.
2017. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980 addig nem el sem jut!
2017. febr. 6. 11:48
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mármint számítógépen sem?

Mert akkor ott más gond is lehet.

2017. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom igazából, állítólag valami rendszer baja van és ha helyesek a bejelentkezési adatok, akkor sem fogadja el, de azt nem tudom mit kell csinálni ilyenkor, én akkor amikor ez volt a tabeletemnél, akkor egyszerűen visszavittem és azt mondtam, hogy nekem ez magas és nem tökölök vele többet.
2017. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na el magyarázom. Ugyebár kell egy Microsoft fiók. Az meg van gépen be is tudok lépni. De mikor a telefonon be megyek a beállításokba azon belül e-mail+fiók erre rá megyek ezt követően fiók hozzáadása ez után rá megyek hogy Microsoft fiók, be jelentkezés utána tölt egy kicsit és ki Írja hogy sikertelen csatlakozás annak ellenére hogy semmilyen adatot nem adtam meg.
2017. febr. 6. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem nálad van a hiba. [link]
2017. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!