Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha SNAPCHAT-en a...

Mi a teendő ha SNAPCHAT-en a hátlapi kamerával készült fotók homályosak, nem fókuszálnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi napokban fel figyeltem rá, hogy snapchat-en a hátlapi kamerával készült fotóim homályosak, kép készítése után a minőség romlik. Eddig még nem fordult elő ilyen, a telefonom márciusban lesz meg egy éve(iPhone 6),más alkalmazásokon belül hibátlanul működik. Mindent amit tudtam próbáltam már de eddig semmi nem tette helyre. Valakivel előfordult már hasonló? Ötletek? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. febr. 6. 12:32
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Én a Messengeren vettem észre, hogy az appból indított fotózásomnál a kamera fix fókusz üzemmódban lő. Úgy néz ki, hogy az ilyen általános kameraszoftver összetevő nem képes az adott készülék kameráját normálisan kezelni.

Én azzal oldottam meg, hogy csak előre lelőtt fotókat linkelek be.

A Messengernél azért furcsállom, mert egy sima FB posznál meg normálisan működik a kamera, az app meg ugyanattól a cégtől származik.

2017. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!