Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus? Mi a teendő?

Vírus? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szeretnék filmet nézni online a telefonomon (Samsung Galaxy J3)

Online filmek/Movie cc/Mozicsillag ezeken szoktam ès bármelyik oldalon választok filmet linkek után (általában vidtome/youwatchot választom) adfly-t dobja ki ugye, nem jutok tovább,bejönnek ezek a nyertél cuccok ès mikor ki xelem akkor visszaszámol az oldalon a szerencsekerék alatt egy óra meg azt írja telepítsd gyorsan egy appot (valami vírusírtókat dob fel).

Szinte új telefon fél èves

Tudtok tanácsot adni?

Előre is köszi

19L



2017. jan. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem virus. Ostoba ijesztgető hirdetés ostoba emberekben.

Ha letöltöd akkor lehet hogy már vírusos lesz.

Bocsánat, de nem tudom felfogni hogy mai napig bedőlnek még az emberek ilyesfajta dolognak.

2017. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemed és korod fontos volt, enélkül nem tudnám megmondani, hogy ezek az oldalak vagy vírusok, vagy egyszerű reklám oldalok. Nem érdemes ezekkel xarakodni.
2017. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, igen, akkor "bánt" csak, ha letöltöd.
2017. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább torrentezz
2017. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem vírus, én is nézek néha telefonon filmet online, beadja nekem is ezeket, bezárom őket aztán annyi. Nem kell foglalkozni vele, nem kell letölteni vagy telepíteni semmit, amit ajánlanak ezek a felugró ablakok.
2017. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem indulnak el a filmek mert egy szomorú fej van négyzetbe vagy not found

Nem töltök èn semmit minden szart bezárok ami ilyen

De miért nem indul bezárások után sem?

Elég jó..

2017. jan. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!