Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire van szükségük a...

Mennyire van szükségük a telefonoknak védőtokra? (s6 edge)

Figyelt kérdés
Tok nélkül mennyire karcolódik a háta,illetve a kamera üvege amikor leteszem? Mivel szivesen használnám tok nélkül csak félek ezektől

#Samsung Galaxy S6 Edge #samsung.galagx
2017. febr. 6. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem karcolódik, de attól függ, milyen felületekre pakolod, hol hordod és mikkel együtt (pl. zsebben kulcsokkal).


Használhatsz "zoknit" hozzá, akkor hordozás közben védve van, pl.:


[link]

2017. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
semennyire. Ha karcolodik akkor karcolodik, ezek hasznalati targyak, amik elkopnak.
2017. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvetően attól függ mennyire sazeretnél vigyázni rá. Van akit egyáltalán nemérdekel.

Én pl az az ember vagyok, akinek 2 év elteltével is úgy néz ki a telója mint ha új lenne.

Fél éve van meg az LG G4-em az oldalán még rajta van a matrica. A kamerára vágtam fóliát, A kijelzőn pedig üvegfólia van. Természetesen tokban tartom. Embere válogatja. Minden esetre szerintem tokot érdemes venni. Főleg ha leejted. A kijelző meg karcolódik. A kamera üvege is. Teljesen mindegy milyen Gorilla glass meg nemtudom miből van. egy idő után tele lesz hajszálkarccal. a portól is. kulcs stb. Elég csak egyszer melléraknod. az a baj hogy Edge-nél már elég kényes a helyzet a hajlított kijelző miatt.

2017. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
100%
A homok eléggé tud karcolni. Érdemes tokot használni, mert ha leejted a telefont, akkor is véd, a karcoktól pedig folyamatosan véd. Ha pedig majd pár év múlva el akarod adni a telefont, többet tudsz kérni egy karcmentesért.
2017. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy 1-2 évet egész jól kibírnak a telefonok, utána kezdenek igazán elkopni. Addigra viszont az értékük amúgy is nagyot esik. Amúgy igazán nagy értelme akkor van ha később el akarod adni.


Ettől függetlenül a jelenlegi Oneplus 3T-met flip tokban használom, üveg fóliával, bár alapvetően sokkal kézre állóbb lenne tok nélkül.

2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2017. febr. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!