Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan zajlik a vodafonnál?

Hogyan zajlik a vodafonnál?

Figyelt kérdés

Hali. Telefont szeretnék kihozni a vodafontól előfizetésre és azt nem értem hogy hogy ha meg akarom rendelni a Samsung Galaxy s7-et akkor valóban ennyi lenne a törlesztő részlet?

[link]


Van egy Samsung galaxy A3 ez jóval olcsóbb telefon mint az s7 és ennek is ugyan annyi lenne a havi törlesztő részlete.

[link]


Én ezt nem értem, egyik ismerősöm pl kihozott a múlthéten egy Smart platinum 7-et aminek a teljes ára 106900Ft és neki is 3936Ft a törlesztője, tőle kezdőrészletnek az első havidíjat kérték el.



2017. febr. 6. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az oldalról amiről az első képet linkelted ha lejjebb lapozol akkor ott van hogy átvételkor fizetendő 158 927 Ft.Ennyiért adják oda az S7-et.Aztán még 2 éven keresztül fizetsz a telóért 24×1000 forintot.Tehát 158 ezer +24000 az 182000 lesz így a telefon összesen plusz a tarifadíj.A gáz az hogy ennyiért megveszed olcsóbban kártyafüggetlenül és nem csak 2 év múlva lesz a tiéd a telefon hanem azonnal.


[link]

2017. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond nem lenne, ha nem lennél ilyen lusta dög, és vennéd a fáradtságot elolvasni a dolgokat, de te olyan hiperszupercsillag lusta dög vagy, hogy még erre sem vagy képes :)

Leírom azt, ami amúgy ott van a fényképen:

Befizetsz 199.990 Ft-ot, majd fizeted a havi 1000ft törlesztőt és az előfizu havidíját, ami 2936 ft, összesen 3936 ft-ot havonta.

Most jön a rökönyödés, hogy miért lehetek én ilyen flegma, és írhattam azt, amit...azért pici szívem, mert egy lusta dög vagy, azért.


Az a3 esetében pedig befizetsz a helyszínen 24 990 ft-ot, és elkérhetik mindkét esetben az első törlesztőt és havidíjat.


Remélem azért segítehettem...

2017. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod ki a lusta dög.... Segítséget kértem mert nem értek hozzá erre ezt kapom?
2017. febr. 6. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Bemész a vodafonba személyesen és kihozod az s7 edge telefont függetlenűl attol hogy volt e valaha közöd a vodafonhoz havi 10 ezer ft-ért telefont

+ 10 ezer ft a szolgáltatás mellyel korlátlanul beszélsz és van 1 giga neted is azaz így havi 15 be megvagy

2017. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értesz hozzá?

Nem tudsz gondolkodni?

EMBER, oda van írva, 1es pont, ÉS ALATTA HOGY MIT JELENT!

Ez nem a "nem értek hozzá" kategória, ez a "kretén vagyok és segítség nélkül levegőt sem tudok venni" kategória.

2017. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ebből élnek a szolgáltatók. Egy kicsit megcsavarják a szöveget és majd csak a fizetésnél esik le a húszfilléres nagyon sok embernél. Buták az emberek utána olvasni , meg meg érteni a szöveget.
2017. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!