Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesz le az i-Tunes...

Amcsih kérdése:

Miért vesz le az i-Tunes fiokok ilyen sok netet?

Figyelt kérdés
Iphone SE-m van es ebben a honapban mar tobb mint fel gigat levett a netemnol az itunes-fiokok nevezezetu dolog. Fogalmam sincs mi ez, minden hozzatartozo dolog ki van kapcsolva, ami netet fogyaszt es megtalaltam, de meg mindig szivja. Valakinek valami otlet, hogy hogyan tudnam leallitani?

2017. febr. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy pontosan mi az, ami használja a netedet. Tudnál esetleg egy képernyőképet feltenni?


Esetleg az iTunes áruház az? Kikapcsoltad az appok frissítését, hogy csak wifin tudja csinálni?

2017. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden itunes szinkronizálás le van tiltva, a mobilneten keresztüli frissítés is, még a számítógépen, az itunes-ból is kijelentkeztem. és még ígysem jó.
2017. febr. 25. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnál esetleg egy képernyőképet feltenni?
2017. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

ez nem az én telefonom, de a lényeg ezen is rajta van

2017. febr. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!