Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri huawei mate 9 et venni?

Martin0009 kérdése:

Megéri huawei mate 9 et venni?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb ios, vagy mondjuk es galaxy s 7?

2017. febr. 7. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap rakd ki a kérdést, hátha előrébb jutsz. Tudod erre van a kiemelés funkció az oldalon.
2017. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem mindképp megéri. Igaz nem olcsó, de én egyből "bele szerettem".

Samsung telefonom volt egy pár, de az összessel befürödtem aksi szempontjából illetve megrepedt a kijelzője a cég meg azt mondta, hogy erre nincs garancia. Pedig nem is ejtettem le meg semmi. 60 ezer...na mondom tudod mikor...a huawei olyat alkotott mint még senki már. (legalábbis szerintem). Rajtad áll, hogy hogy döntesz :)

2017. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsungól egy S7 tényleg nem rossz, ahogyan a Huawei Mate 9 sem, viszont olcsóbban egy Mate 8 is simán megéri, időtálló darab, én is ilyet veszek majd.

Szóval egy S-szériás Samsunggal vagy akármelyik Huawei-vel nagyon jól járnál, egy iPhone viszont inkább csak divattelefon, ráadásul a túlzottan zárt rendszere miatt főleg nem vennék soha!

2017. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább maradj a Mate 9-nél.
2017. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!