Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MOBILNET kérdés lent?!

MOBILNET kérdés lent?!

Figyelt kérdés
Vodafone-s lettem T-mobile-ról és eddig olyan volt a mobilnet,hogy amikor lejár a pl 200 mega,akkor is van net csak belassítják. Na most a Vodafone-nál nem lassítják? Tehát ha lejár a 200 mega,akkor elveszik ??

2017. febr. 8. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyfélszolgálat. Hívd azonnal.
2017. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívtam már 3x,de fél órát vártam mindig. Gondoltam van itt vodafone-s aki tud rá válaszolni:)
2017. febr. 8. 17:37
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Ez a szerződésben benne van, meg tudod nézni a neten a saját tarifád oldalán.

Kártyásnál általában nem lassítanak, hanem napi csomagot kapcsolnak rá (és fizetheted a 2-500 ft napidíjat). Számlásnál általában lassítanak.

2017. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neem,még nincsen mobil netem,pont ezért szeretnék érdeklődni:) Mert a T-mobile-nál nem számolnak fel érte,hanem csak lassítják,meg úgy tudom,h a telenornál is. De itt akkor nincs ilyen?
2017. febr. 8. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Weboldal, telefon, személyes ügyfélszolgálat, facebook. Mindegyiken válaszolnak, hajrá.
2017. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljességgel csomagtól függ. Meg kell érdeklődni mi a kínálat, és kiválasztani a neked legmegfelelőbbet.
2017. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Vodafone a lakossági díjcsomagok közül egyedül csak a HomeNet+ csomagot lassítja ( ez viszont önálló előfizetés, telefonra nem lehet megrendelni ).

Minden másnál automatikus PluszAdat, vagy teljes korlátozás van.

2017. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!