Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vasarlas elott vagyok...

The Best Nr.1 kérdése:

Telefon vasarlas elott vagyok es az lenne a kerdesem hogy a Huawei P8lite vagy a Samsung Galaxy A5 șenne a jobb valaztas? Surgos ugyhogy varom valaszaitokat! (ha lehet indokoljatok is hogy az egyik telefon miert jobb mint a masik)

Figyelt kérdés
HuaweiP8lite vagy Samsung Galaxy A5 es miert?

#telefon #Huawei P8lite vagy Samsung Galaxy A5
2017. febr. 8. 20:57
 1/2 anonim válasza:

Én a Samsung Galaxy A5(2016)-ot javasolnám, mert nagyobb az érintőképernyője, gyorsabb, jobb a kamerája, és nagyon könnyű telefon. Az aksija tovább bírja, mint a Huawei,és szerintem a Samsung telefonok könnyebben is kezelhetőek.(Saját tapasztalat :))

Remélem segítettem.. :)

2017. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De akár választhatod az A5 2017-es modelljét is, ha kell a vízálló burkolat, a Lumiákból ismert mindig bekapcsolt képernyő, a Note 7-ből ismeretes Grace UX és a sokkal jobb kamera.
2017. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!