Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5-öt érdemes...

Samsung Galaxy S5-öt érdemes papirok nélkül megvenni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van egy S5-je 38ezerért de nincs hozzá papir a készülék 3 éves és A fényerőt nem lehet levenni 12% alá mert elkezd remegni a világítás a kijelző alsó 50%-án.

2017. febr. 8. 14:44
 1/2 Berserker88 válasza:
Persze! Autót is megéri, ha nincs hozzá slusszkulcs mert eltűnt, és "nyomógombosra" van megcsinálva a gyújtáskapcsoló. :)
2017. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most vettem szintén ismerőstől egy samsung galaxy s5-öt harmincezerért,ehhez volt minden,sőt még garancia is,egyetlen hibája,hogy a keret felső részén kopott a festék,amúgy semmi,ja és ez kártyafüggetlen,ha rám hallgatsz inkább jobban körülnézel,mert ennek szerintem a kijelzője amúgy is hamarosan meghal.
2017. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!