Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s még mennyire használ...

Iphone 4s még mennyire használható?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak elromlott a mostani telefonja (Nokia Lumia 800) és keresnénk neki egy másikat. Nekem sokáig androidos telefonjaim voltak minden féle kategóriában. Most iphone 5s-m van. Véleményem szerint teljesen jól használható és kielégít mindenben. Azonban 4s-m sohasem volt. Megfelelő lenne ez egy "anya telefonjának" semmi komolyat nem kell nyújtania csak stabil legyen ezért javasoltam neki az iphone-t mert 15000Ft-os keretből szerintem ez a legjobb választás. Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 8. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Stabil, kamera, e-mail, Facebook megy rajta. Többre mar lassan nem jo, kezd kifutni, de 15k-ért simán megéri.
2017. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen valahogy akkor én is ezen a véleményen vagyok mert tudom ,hogy egy 15k-s android telefonnal szemben azért számára jobb lenne. Csak mivel még nem volt nekem így nem tudtam mennyire stabil még.
2017. febr. 8. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet lefrissíteni a már nem stabil verziókra.
2017. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ilyen "anyás dolgokra" használná (telefonálás, Messenger, max néhány gyengébb játék),akkor teljes jó lesz neki még pár évig. :)
2017. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azért vennék neki inkább egy 5c-t legalább, azt is találsz kb ennyiért. a 4s lehet már nem lesz sokáig használható, nekem volt egy nem rég, sikerült szétgyepálni, elkezdett rezegni a képernyő, kilépegetett még a messengerből is, folyamatosan fagyogatott
2017. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát aki azt mondja hogy a 4s simán használható, az nem tudom miért nem jön vissza az őskorból.
2017. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Atyavilág, mennyi elkényeztetett pávagyerek. Én butatelefont használok és döbbenetes, de az is használható...
2017. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Buta telefon ám soha nem vagy le, míg egy 4s igen. Ez a különbség :)
2017. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvásároltunk egy 32 gb-os készüléket. Kiválóan működik! Persze nem nyújt akkora élményt mint az enyém vagy az újabbak de ez nem is volt szempont. Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!