Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 32gb-os telefon 3-4...

IPhone 7 32gb-os telefon 3-4 év múlva mennyire lesz még használható?

Figyelt kérdés
iPhone 7 32gb-os telefont érdemes megvenni, ha 3-4 évre tervezek vele? Mennyire lesz még támogatott és gyors ennyi idő múlva? Vagy megfelelő egy iPhone 6s 32gb-os vagy egy Samsung Galaxy S7 modell, ha 3-4 évre tervezek?

2016. nov. 20. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Szoftveresen szerintem nem fog lassulni, hogy a hardware kibírja-e a 3-4 évet az más kérdés :D


Apple elég lassan ismeri el, ha gyártási hibát vétett, vagy tagadja és rád fogja (pl iphone 6 plus touch diaster)

2016. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2-3 év maximum
2016. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

4-5 évet az Iphoneok simán elmennek.

Én egy 4 éves Iphone 5-öt használok iOS 10-el.

A Mai napig teljesen jól használható, minden szépen gördülékenyen fut rajta, persze nem olyan gyorsan nyílnak meg az alkalmazások mint egy 7esen de ha már megnyitotta őket onnantól kezdve nincs probléma.


Ha hosszútávra tervezel akkor mindenképp Iphone. mert arra biztos hogy 4 évig kijön a legújabb iOS

Ellenben egy droidos telefonnal ami max 2-3 évig támogatott, persze azután is használható, de nem lesz már olyan gyors és gondmentes.

2016. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből vetted hogy maximum 2-3 évig támogatott?

Baszhatod. a 4-5 évnyi támogatásod, ha nem bírja a hardver. Már a 6 os is igen lassúcska nem hogy a többi.

2016. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 4 éves Iphone 5-öm egyáltalán nem lassú, persze egy új iphonehoz képest az, de akadozni nem akadozik és még a legújabb játékok is gond nélkül futnak.


2-3 évet honnan szedtem?

Nézz utána.

PL a Google a Pixel telefonját 2018 ig támogatja ez egy hivatalos Google által kiadott információ. Ami azért durva hogy a saját telefonjukat a saját rendszerükkel csak 2 évig támogatja.

De ugyanez a helyzet a többi gyártónál is.

Tesóm Galaxy S5-ére már az Android 7.0 nem jött ki, pedig csak egy 2 éves telefon.

2016. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nézd meg a Samsung Galaxy S2-t.

2011 Februárjában jött ki azaz több mint 5 éves. Én kint van rá az Android Nougat ami a legújabb android. Akkor miről is beszélünk?

Arról meg nem nyitok vitát hogy neked gyors, elhiszem. Csak sajnos 2016-ban ez a telefon nem számít gyorsnak. Játékokról meg nem nyitok vitát, jelenleg nincs olyan játék ami igazán kinyirná a telefonokat. Arról nem is beszélve hogy az sem mindegy hogy egy pixelhalmaz az adott kijelző, vagy pedig egy 2016-ban is helytálló kijelző felbontással rendelkezik.

2016. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, itt most nem custom romokról folyt az eszmecsere , hanem amit a gyártó kiad és nem kell vele mókolni. Ennyi erővel a legelső htc nexus is megkapja a 7.0-át :D
2016. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Idézem:

"Ellenben egy droidos telefonnal ami max 2-3 évig támogatott,"


Sehol nem látom hogy a gyártó által kiadott rendszerről lenne szó. Aki enyit nem képes csinálni a mobilján az ne panaszkodjon.

2016. nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
egy droidos telefon maximum 1 évig használható aztán kuka, egy alma telkefon 3 aztán még 2 évig simán használható telefonálásra. Aki nem ért egyet az nyomjon dislike-ot és b_ssza meg.
2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

4# te se vagy normális, hol lassú neked a i6?

Ez nem androidos szutyok, hogy belassul x év után...

Nekem a mai napig gyors...


Másik fele romozással érvelni? Komolyan? itt nincs rá szükség hogy jó legyen, itt max szépíteni lehet jailbreakkel...

2016. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!