Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nehéz felrakni egy...

Mennyire nehéz felrakni egy üvegfóliát?

Figyelt kérdés
vettem egyet, és szeretném felrakni, viszont nem szeretném elrontani, szóval milyen tippeket tudtok adni hogy hibátlanul rakjam fel, és mennyire lesz nehéz dolgom?

2017. febr. 9. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. használati útmutató elolvas

2. alkalmaz

Legalábbis én így csináltam. Volt rajta védőfólia, illetve adtak hozzá két fajta nedves tisztítókendőt, a leírás pedig mindenre kiterjedt.


Illesztésnél legfeljebb a szélekkel való párhuzam igényel odafigyelést.

2017. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

1. ha nincs hozzá a kis takarító készlet (1. és 2. törlőkendő, nedves és száraz, plusz a szöszleszedő matrica), el se kezdd.


2. állati gondosan takaríts, ellenőrizd a tökéletes szöszmentességet, jó szem előny.

Ha egy akármilyen kis kosz, szöszmösz alatta marad, visszalevegősödik.


3. marha pontosan illeszd a helyére, mert nem nagyon lehet visszaszedni és újra rakni (maga alá szívja a levegőből a port felszedéskor és akkor cheszheted).


4. én enyhe ívbe hajtva a közepét szoktam először odanyomni és utána kifelé simítom, jobb eséllyel lesz levegőmentes, mint a szélétől kezdve.


5. Kínából fillérekért rendelem, kettesével 800 Ft körül. Én minden felrakáshoz kettőt veszek, mert kb. minden harmadikat elszúrom. Vagy kosz, vagy elmozdulás, valami mindig közbejöhet.


Mindenesetre klasszisokkal könnyebb buborékmentesen feltenni, mint a műanyag fóliát.

2017. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Szállópor mentes környezetet keress! Idoraépületekben, vagy akár iskolában általában jóval kevesebb a por, mint a hálószobában. Felrakásnál a 2x2 ujjaddal megfogod, föléilleszted jó pontosan, és aztán pár milliméterről ráejted. Ha ezután magától nem kezd el rácuppanni, akkor a közepét finoman megnyomod. Ha minden jól megy, szépen hozzásimul a szélein is.


Én is olcsó kínai üvegeket szoktam venni. Érdemes tartalékba is rendelni 1-2 darabot, ha bevált a típus.

2017. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Én egy Nillkin üvegfóliát vettem a telefonomra. Le kellett szedni a fóliát és óvatosan ráraktam a telefon előlapjára. Elsőre picit mellément és egy kis por is aláment. De adtak hozzá ilyen matricát, amivel ki tudom szedni az üveg alól a port, így másodszorra már ráment rendesen, pormentesen. Egy fél órát elszenvedtem vele, de szerintem megérte.
2017. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, én magam is próbálkoztam többször, és nem sikerült úgy, ahogyan szeretném. Így inkább elviszem telefonboltos ismerőshöz, és - akár 500 forintot fizetek, de patent módon álljon. Nekem annyit megér, hogy tökéletesen álljon. Nem szeretném nézegetni, hogy buborékos, ferde, vagy nem tök a helyén van, hanem elmozdulva, elferdülve. Pl. ha "ráejtem", tuti nem lenne a helyén.
2017. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!