Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone jótállás garanciális...

Iphone jótállás garanciális ügyintézés. Ki lehet-e kerülni telefon bekapcsolással sim nélkül a hivatalos garancia számlálódását?

Figyelt kérdés
Miért van hogy a MM bontott terméket küld internetes vásárlás esetén? "garancia érvényesítés miatt felbontva". Rendeltem egy iphone-t és bontott csomagolással küldték a terméket. Miért kell kibontani, amikor a sorozatszám ott van a doboz hátulján? A kiállítási darabokat beaktiválják amikor kiteszik vagy csak bekapcsolják és sim nélkül simán nem számolódik az egy éves időtartam? Lehet, hogy olyat kaptam?

2017. febr. 9. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyival egészíteném ki, hogy Appleid nélkül lehetésges, hogy kiteszik ezeket a telefonokat, vagy van valami egységes profil ezekre a telefonokra?
2017. febr. 9. 14:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül se a boltot kérdezd...
2017. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy olyan terméket adtak neked, amit más visszavitt elállással (pl. mert van rajta pixelhiba).
2017. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kiallitott telefonok altalaban demok, amikben sok minden nincs, pl gsm modul


telefonalasra hasznalhatatlanok, nincs ertelme ellopni es olcsobb is

2017. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reklamáld még, azt olcsóbban kéne adniuk. Az applent nem érdekli hol vettem sorozatszám alapján megy a vari a beaktiválástól. Ezekszerint aktiválták. De miert, nem tudom. Jól vizsgáld át teljesen hibátlan, karcmentes-e, homogén képekkel pár centiről nézd át nincs e pixelhiba.
2017. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!