Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideig tart a garanciáli...

Mennyi ideig tart a garanciális ügyintézés a PCX-nél?

Figyelt kérdés
Egy hangos tápegységről lenne szó, még nem küldtem el, de kíváncsi lennék, hogy kb. mennyi ideig tart, mert tápegység nélkül elég nehéz használni a gépet.

2015. febr. 24. 22:17
 1/7 Lajtai László ***** válasza:
Gyártótól függ. Milyen táp?
2015. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb majdnem 2 honap volt,igaz nem tap,de a gepet en sem tudtam addig hasznalni.
2015. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cooler Master G500
2015. febr. 25. 16:04
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kérd a cseréjét

Pl. Már párszáz +ért meg is lehet veni vételkor cseregarit, de sokaknak cserélnek bármit (garist) nehogy már te legyel kivetel

2015. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Milyen konfig? Cpu vga

Nagy fordulaton megy vagy csapágyas? Mert leterhelve / maxra terhelve majdnem minden tap hangos...

2015. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos senki se tudja biztosan előre, hogy gond lesz a termékkel pár hét után. Én sem tudtam ezért nem vettem hozzá.


Nem kételkedem, hogy kicserélik/javítják, csak jó lenne tudni, hogy mennyi idő az átfutása, mert nem szeretném sokáig nélkülözni a gépet.


Intel Core i5-4460

AMD R9 280

Nincs túlhúzva egyik sem.

Sima netezés közben is elő tud jönni ez kerregő hang, de játékoknál még hangosabb is tud lenni. Már küldtem videót róla a gyártó email címére, szerintük is hibás.

2015. febr. 25. 18:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Mintha a bekapcsolástól számítva egy idő után lenne hangos, most például fél óra elteltével lett hangosabb.

De volt érdekes módon olyan is, hogy StarCraft 2-vel játszottam és egy idő után abbahagyta, aztám később újra kezdte.

2015. febr. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!