Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG G4-em bootloop hibába...

NoisyNinja kérdése:

Az LG G4-em bootloop hibába esett. Nincsen garanciám rá, Pesten kb. mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az LG saját szoftverével helyre tudod hozni házilag. A Google a barátod .
2017. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

WasSmith:

Ha nem tudod mi az a Bootloop minek írsz hülyeséget?


Elvileg Alaplapcserével javítják. Ha nincs garanciád. Akkor elég necces. Az a legtutibb ha beviszed egy szervizbe és megkérdezed mennyiért javítják.

2017. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"WasSmith:

Ha nem tudod mi az a Bootloop minek írsz hülyeséget? "


F**zság. Jó pár modellre van már bootlop megoldás is.

Mondjuk kifejezetten a G4 veszélyes ilyen téren.


Egyetlen megoldást tudok mondani ami működhet, 1 órára berakod akku nélkül a fagyasztóba (ajánlott egy műanyag tartókába), majd kiveszed és bekapcsolod.

2017. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd be... valszeg cserélik így is. Garancián túl - aszem 12hónapig - még cserélik, nem hiszem hogy nagyon variálnának.
2017. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-mas LG G4-em van nagyon is tudok a Bootloop problémáról és annak okáról is. De az hogy berakod a fagyasztóba, az elvált forrasztást nem fogja megoldani.
2017. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi más választása van? Garija nincs, olvastam külföldi forumon még régebben, hogy van akinek bevált, sőt elég nagy aránynak.
2017. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerviz. ez az egy választása van. De hogy a fagyasztós megoldás nem jelent tartós megoldást a problémára abban biztos vagyok :)
2017. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben már egyetértek.

Azonban ha egész alaplap cserére szorul, nem javítható, akkor már nem éri meg.

2017. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Ezt már neki kell eldöntenie. én 98000Ft-ért vettem a készüléket. szerencsére S/N 608-as modell. Tehát az újabbakból való. Ezeknél már úgytűnik javították a Bootloop hibát. Legalább is nem találtam olyan bejegyzést egy oldalon sem akiknek a 600-as modelleknél jelentkezett volna. Ha már 30-40-ért kicserélik benne az alaplapot akkor is jól jár szerintem. Persze ha olyan állapotban van a készülék, hogy megérje kicserélni.

Viszont számla nélkül nemhiszem hogy az LG márkaszerviz kicserélné, Mert a korlátozott 2 éves garancia a vásárlás napjától számított 2 éven belül érvényes. Ami jelen esetben nem bizonyítható. Egy próbát megér. De számla, jótállás nélkül nemhiszem hogy az LG megjavítaná garanciálisan.

2017. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!