Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiért adhatnám...

Szerintetek mennyiért adhatnám el a törött telefonomat?

Figyelt kérdés
Ma elejtettem a telefonomat és betört a kijelzője, és nem is világít. Ez egy samsung s4 mini. Úgy gondoltam lehet van akinek kellhet az aksi, alaplap, burkolat vagy egyéb részséért.Hogyan lenne érdemes eladni, egyben vagy alkatrészenként(bár lehet, hogy úgy kevesebbet kepok vagy csak egy olcsó apróság kellene belőle valakinek). Szerintetek mennyit kérhetnék érte? És hol hiressem meg?

2017. jan. 25. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne viccelődjél már!
2017. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%
Neked mi bajod van első? Tök normálisan kérdezett, te meg itt ledorongolod??
2017. jan. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a jófogáson mit kérnek egy ilyenért.
2017. jan. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gombokért.

Az általad értékesnek vélt alkatrészek árából vond le egy másik telefon javításának a munkadíját (amennyiért a tiédből átrakják a működő részét), és annyit ér.

Fedlapnál, ilyesminél meg annyira filléresek az árak, hogy már a postaköltséggel összemérhető.

2017. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 ez egy alsó kategóriás telefon, kijelző konyec, alaplap nagy eséllyel sérült amikor a kijelző betört, de jó esetben is annyit tudunk róla, hogy ismeretlen státuszú... emellett van használt, kopott burkolat és használt aksi


Aki ezért pénzt ad, az elèg nagy balek


Szóval ne viccelődjön!

2017. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jofogason kb 5 ezerért elviszik
2017. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5 ezer forintos telefont kell venni, annak semmi baja :D

Se szervízt nem látott a tizenakárhány év alatt, se semmi baja :D

De aki hüle, halljon meg :D

Én csak röhögök a sok hülyén, amikor több tízezerért telefonokat vesz! :D

2017. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy azért tettem fel a kérdésem, mert hátha vannak nálam okosabb emberek, ugyan is én nem értek a telefonokhoz. Az offra nem voltam kíváncsi ;) ,de mind1.... A többieknek köszönöm a segítségét.
2017. jan. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!