Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 vélemén...

Samsung Galaxy A5 2017 vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy megéri-e kipengetni 113 dezsőt az ablakon ezért? Milyen tapasztalataitok vannak vele? Jó-e a kamera, gördülékeny-e, stb.? Vagy jobban megéri inkább egy P9 Lite? A válaszaitokat előre is köszönönm!

2017. febr. 9. 21:13
 1/8 anonim válasza:
86%
Nekem 2 napja van,nagyon jó kis telefon,a hátlapi kamera isteni,az előlapi viccnek is rossz.Szép,igényes,gördülékeny,de azért nem ér ennyi pénzt.A másikról nincs véleményem.
2017. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
a P9 lite telefonnál mindenképpen jobban megéri de ajánlanám figyelmedbe a Sony X telefont nekem is az van és brutál jó 120 ért hoztam el szolgáltatotól avagy hamár huawei akkor a rendes p9..
2017. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OFF: Én függetlenül vennék telefont, mert fontos nekem majd, hogy telepíthető legyen rajta a Lineage OS (korábbi nevén CyanogenMod). Függetlenül amúgy 100k-t SE kóstál az Xperia X, nemhogy 120-at! XDDD Ezért veszek függetlenül egy új telót, mert már a szolgáltatók csak lehúznák rólad a pénzt, plusz 30k semmilyen értelmű borravalóval. Ez már konkrét átverés! Még sokan hiszik azt, hogy még mindig jobban éri meg operátortól venni a telefont, de kérem: már nem a Nokia 3310-es korszakban, amikor ez volt a menő! Már a Samsung Galaxy S-széria és az iPhone-ok a kelendő telefonok. Én pedig már ezt a kommentet egy igazából már elavult Xperia Z1 Compact-on írtam. Más már a világ, mostantól jobban megéri függetlenül venni a telefont!
2017. febr. 11. 10:24
 4/8 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2017. febr. 11. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
igen most megveheted humbuk karanciával 93 ezerért is akár az x et lehet a szolgáltatónál némivel drágább de rendes normál garanciát kapsz nem beszélve a szolgáltatásrol amit fizetsz havonta
2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
P9 Lite-nál jobb választás az A5 2017, de az árát nem éri meg.
2017. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, de én nekem az is számít, hogy majd lehet-e rá telepíteni Lineage OS-t. Erre milyen telót ajánlanátok, ami szerintetek kap belőle hivatalos build-et és még lehet vele mellette hosszú távon is tervezni. Mondjuk úgy max. 130k-t tudok áldozni rá.
2017. febr. 15. 16:42
 8/8 anonim válasza:
A Samsung mára mint as gagyi Orion ami régen tekintélyt követelt,de egy szemét mind a ketö mostanra,elötte egy oukitel-em volt 100000x jobb volt szóval a samsung egy gyenge próbálkozás!!!@
2018. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!