Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem futnak a háttérben...

Rionen kérdése:

Miért nem futnak a háttérben a lépésszámlálók?

Figyelt kérdés
Új telóm van. Android 5.0 val.És sehogy sem találok olyan lépésszámlálót ami futna a háttérbe.Kéne mert szoktam teljesìtménytúrázni és jó látni, hogy még mennyi van hátra. Próbálom őket de semmi. Az akku védőre gondoltam, hogy kilövi őket, de nem. A telo egy asus zenfone 2 ze551ml ha ez segìt. A netkapcsolatosak nem jók. Az erdőben nincs lefedettség.Túl sok programot probáltam ahhoz, hogy ne már ne a telora gyanakodjak.

2017. febr. 10. 07:34
 1/1 Alex Fly ***** válasza:

Pontos választ távolból nem tudok adni. Nálam működik.

G2 a telefon, az LG Health alkalmazás van ráhegesztve (G3/G4 ROMból), crDroid rendszeren. Legalábbis azóta működik, amióta kalibráltam a lépésszenzort. Lehet, hogy nálad is ez hiányzikneki.

2017. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!