Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegedik túl a telefonom?

I3LaCkiNMaN kérdése:

Miért melegedik túl a telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy problémám. Van egy Samsung Galaxy Note 3-as készülékem ami azóta van meg amióta megjelent, s valamelyik nap leejettem a lépcsőházban, maga a kijelző betört mert mikor bekapcsolom a telefonom akkor rezeg eggyet s annyi, nem ad semmi képet. Szóval beindul. Maga az üveg sértetlen.

De ha hagyom kb úgy 5 percet magára nagyon kiforrósodik. Vajon lehet valami zárlatos ? Vagy érintkezik valami kábel ? Megjegyzem, ott ahol van a SIM és a MicroSD kártya onnan kezd el melegedni. Szóval nem tudom mit tegyek. Megvan 4 éve a telefon kábé. Ha csak annyi lenne hogy kijelző csere, háát basszék. Kicseréltetem. Válaszaitokat köszönöm előre is. Jó éjszakát !!!


2017. febr. 11. 02:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!