Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megmenthető a telefon?

Megmenthető a telefon?

Figyelt kérdés
Ma voltam olyan szerencsétlen, hogy beleejtettem az iphone 4 telefonomat a felmosó vödörbe, hozzá kell tenni, egyből kikaptam, körülbelül 1mp-ig volt benne, vizes volt, de nem mondható hogy csöpögött belőle a víz, olyan volt mintha ráborult volna egy kis víz. Nem volt vészes. A hangszóró nem működött, a többi rendben volt. Kikapcsoltam a telefont és egy tál rizsbe tettem. Meddig kell benne hagynom? Megmenthető még? :(
2017. febr. 11. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Két napig hagyd benne, esetleg néha forgasd át a rizst, hogy "friss" legyen mellette. Utána próbáld ki. Akkor még mindig elviheted szervizbe, ahol szét tudják szedni megnézni, hogy mi ázott el (persze pénzért).


Ázás esetén legjobb egyből kikapcsolni, nem próbálgatni hogy mi jó, mi nem jó.

2017. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hallottam hogy nem volt lezáró hang, azért gondolom hogy nem jó a hangszóró :)

köszönöm a választ, remélem helyre jön :(

2017. febr. 11. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek a rizses módszert, majdnem 40 óra száradás után olyan a telefon mint volt!:)
2017. febr. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!