Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A belinkelt Dual SIM-es...

A belinkelt Dual SIM-es Nokia-k közül Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Fő szempont:

jó legyen a hangminőség (az eddigi Nokiámmal, Nokia 105, kihangosítással és általában a hangminőséggel is voltak gondok), esetleg a kihangosítás/vagy csak a normál beszélgetés során a hangerőt is állítani lehessen


Legyen teljesen néma üzemmód is (a jelenlegi Nokia hasonló nem okostelefonon "Néma" üzemmódban is kapok sms-ről értesítést, elvileg pedig mindent megpróbáltam


3. szempont: alapszinten képes legyen e-mailnézésre (láttam, a Nokia 216 egyes információk szerint alapszinten képes erre, még egy kérdés, amiben nem vagyok szakértő: a mai magyar szolgáltatóknál, pl. Vodafone, Telenor még van GPRS? ha igen, akkor percalapon vonják az elhasznált adatforgalmat?)


Előre is köszönöm!



2017. febr. 11. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbbat, egyik se tud semmi extrát
2017. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz, de hangminőségben (kihangosítás és kihangosítás nélküli mód) még ebben a csoportban is mennyire lehetnek különbségek? Ahogy az ezeknél a készülékeknél is olcsóbb Nokia 105-ösnél (legalábbis az én készülékemen) ez előjött problémaként.
2017. febr. 11. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:

A felhasznáét processzor miatt van a rossz hangminőség, ebben egyik sem lesz jobb a másiknál, mind egyforma.

A gprs nem perc alapon működik, hanem az elhasznált adatmennyiség után, igen, ez működni fog, de a rendszer korlátai miatt nem lesz jobb a netezés egy élmény.

2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És tapasztalataitok szerint működik-e az internet a Nokia 216-oson memóriakártya nélkül (16 MB belső memóriája van)? Nem akarok sok mindent letölteni.


Köszönöm!

2017. febr. 12. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, jó, hogy nem azt kérdezed, melyik kannás bor a jobb....
2017. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló, értem a poént, de azért jeleztem, hogy akkor tapasztalatból adjatok meg kérlek drágább típusokat, amelyek szerintetek megfelelnek az általam jelzett céloknak.

A hangzás egy lényeges szempont, és ott a jelzett szériában is jelentős különbségeket találtam, pl.egy Nokia 108-asnak teljesen rendben volt a mikrofonja, hangszíne, kihangosítása a többihez képest.

2017. febr. 13. 12:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok, amúgy meg hiába vennék drágábbat, ha annak is rossz vagy rosszabb a mikrofonja, kihangosítója, nem hallanak benne. Ezért ha van drágábbra tipp, akkor szívesen fogadom, csak pl. az említett hallhatósági probléma ne merüljön fel.
2017. febr. 13. 12:10
 8/9 A kérdező kommentje:

Még annyi megjegyzésem lenne ahhoz, hogy "Most komolyan, jó, hogy nem azt kérdezed, melyik kannás bor a jobb....", hogy nyilván ezek nem minőségi okostelefonok. De ennél még olcsóbb, rosszabb minőségűek is vannak, ahogy láttam amelyek borban nem tudom, minek felelnének meg, a hasonlattal élve. Emiatt gondoltam, hogy a Nokia talán még mindig jobb minőségű, legalábbis vannak ilyen készülékei.


Nekem amúgy egy 10 éves Nokiám van (nyilván nem okostelefon), különösebb gondja nem volt idáig, beszélgetésre és sms-re kiváló, ezekre használom csak. Emiatt gondoltam, hátha van hasonló Dual Sim-esben is.

2017. febr. 13. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez már nem a régi Nokia, gyakorlatilag átcimkézett kínai mobil, netre alkalmatlanok, ami régen jó volt benne, ma már nyoma sincs.

Ha szóba kerül a net, ezek a mobilok erre alkalmatlanok, ha megy is, csak szenvedni lehet velük, muszály lesz okostelefont vegyél:

[link]

2017. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!