Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elfog a maraton netem,...

Ha elfog a maraton netem, akkor egyből indul a napinet ha elfogy?

Figyelt kérdés
Ha aktív a napinet.
2017. febr. 12. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Még egyszer szaladj neki, mert értelmezhetetlen.
2017. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van ugye a maraton net. Ami annyi, hogy veszek x MB-ot és annyit használhatok. Ha ez elfogy akkor vége a netnek.


Van a napi net. Ez annyit tesz, hogy elkezdek netezni és egyből levonnak 200 Ft-ot és kapok 10 MB-ot.


Ha aktív a napi netem, szóval netezéskor rögtön lefonnak 200 Ft-ot és adnak 10 MB-ot, akkor ha nekem van maraton netem ami elfogy, akkor egyszerűen nem tudok netezni, mivel elfogyott a maraton netem, vagy egyből levonnak 200 Ft-ot, mondván, hogy ez napi net (mivel ugye a maraton net épp elfogyott) és kapok 10 MB-ot??

2017. febr. 12. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmezhető annak, aki tudja, miről van szó.

Én ezt itt kérdezném inkább.

[link]

2017. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is érthetetlen. Annyit értek belőle hogy te használod a világon a legdrágább net-et.

200 ft- 10 MB.

Akkor 1 Gb, 20000 ft.

Plusz az a maraton.

Vegyél ilyet.

[link]

2017. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a szövegemmel, hanem a te értelmezéseddel van gond. + azzal, hogy nem is ismered a napi netet.

Mi értelme lenne 3000 Ft-ot kiadnom 3 Gb netért havonta, ha csak havonta 1-1 napra kell a net. És akkor is csak csetelésre, ahova még talán sok is a 10 mb.


Ugye az megvan, hogy havonta 2x200 Ft egy évben 4800 Ft, és csak akkor amikor netezek, a te "szuper" ajánlatod meg 36000 Ft évente, akkor is ha nem is kell a net!?

2017. febr. 12. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te ismernéd, nem tettél volna fel kérdést.
2017. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A napi net: megkezded az internetezést, levonnak 181 Ft-ot és adnak 10 Mb-ot.

Ha lejár vége a netnek!

De ha küldesz egy ingyenes sms-t akkor újra kapsz 10 mb-ot és újra levonnak 181 Ft-ot.

Ha vége a napnak, ugyan úgy vége a 10 mb-nak mintha elfogyott volna!


Na, akkor mit nem értek?

2017. febr. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!