Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino NapiNet hogyan? Egy-két...

Domino NapiNet hogyan? Egy-két kérdés.

Figyelt kérdés

Ha jól értem elküldöm a 1430-ra SMS-ben, hogy: +NAPINAT

És akkor aktiválódik. Ez pénzbe kerül?


Ha aktiváltam akkor kezdhetek netezni. Akkor levonnak kb. 200 Ft-ot és kapok 10 MB-ot.

Ezt a pénzt a számlámról vonják le? Arról amit rátöltök és lebeszélhetek? (egyenlegből)


Ez a 10 MB kb. mennyire elég? Ha messengeren írogatok pár embernek akkor tényleg akár oldalakat is írhatok, nem fog elfogyni?


Hogy tudom megnézni, hogy mennyi van még a 10 MB-ból?


Ha elfogy akkor (ha jól értem) kapok egy SMS-t és benne egy kódot.

Ha ezt elküldöm a 1430-ra (ez ingyenes SMS) akkor + 10Mb-ot kaphatok aznap?


2017. febr. 9. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A +napinet ingyenes, a csomag arat vonja le az egyenlegedbol. Ha elfogy akkor ujra aktivalodik amig el nem kuldod a -napinet-et a 1430ra. 10mb semmire se eleg mert biztos vannak a telefonodon olyan alkalmazasok amik a hatterben futva is generalnak forgalmat.

Inkabb hasznald a netpluszs csomagot, 200 mb(elso ket honap 800) es annyit netezel vele amennyit akarsz, nincs tulforgalmazadi dij ezert a 200mb lejarta utan csak lassitja a netet, messengerre az is eleg.

[link]

2017. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem csak arra kell, hogy mikor többen találkozunk haverokkal akkor nem kelljen felhívni útközben mindenkit, meg ne kelljen 20 sms-t küldeni.
2017. febr. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!