Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Nem...

Milyen telefont vegyek? Nem igazán vagyok képbe

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Huawei P8 Lite-ot használok, de már elegem van hogy folyton lefagy az alkalmazások futtatása közben. Már volt szervizben is, ahol csak gyári visszaállítást csináltak, de nem segített. Most eljutottam odáig hogy új telefont vásárolok, de nem igazán értek hozzá. A lényeg, hogy biztonságos és gyors legyen. Árban kb 250 eFt, de ez a max. (Előfizetésesen) Mivel több mint 10 éve szerződésem van a szolgáltatómnál, van

kedvezményem. Előre is köszönöm


2017. febr. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

En megvarna a galaxy s8at mert ennyiert meg fogod kapni kedvezmenyesen.

Nekem s6 edgem van amiota kijott es meg nem volt semmi baja nem is fagy szoval az s8 is tuti hogy nagyon jo telefon lesz

2017. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Huawei Mate 9-et is nagyon dícsérik.
2017. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!