Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (2017)

Milyen telefont vegyek? (2017)

Figyelt kérdés

Messengert,Facebookot meg böngészőt használnék rajta, mást nagyon nem, játszani se játszanék rajta. Kamerája még gyenge fényviszonyok között is tudjon jó képeket csinálni. Ne fagyjon le semmilyen alkalmazás rajta, rendszere is gyors legyen.


Írnátok nekem ilyen telefonokat? Gondolkoztam Samsung s7-en, meg Sony XZ és X stb. Ja meg persze iPhone 7.Tehát max 200ezerért vennék olyan 2-3 évre telefont. Az iPhone 7 bejött csak azt mondták h hamar kopik meg merül, ezért bizonytalan vagyok. Válaszokat előre is köszi!



2017. febr. 8. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook, Massenger, meg jó kamera - ezeket egy kb. 70 ezer Ft-os telefon is tudja (például Huawei G8, Sony Xperia M5, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, satöbbi), és mindegyik simán bírja több mint 2 évig! Minek ehhez olyan drága telefon? Valld be hogy menőzni akarsz, hogy mennyi pénzed van! Akkor viszont az X és XZ felejtős (rossz kamera), az S7 viszont tényleg nagyon szuper, vagy még a Huawei Mate 8 is brutál, az iPhone-ról meg mit mondjak, divattelefon.
2017. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én egy éve vettem ey S7 Edge-t....de nagyon megbántam...hiper-szuper...a legújabb,legmenőbb.....volt....de rájöttemh,hogy igazából nem is használom csak telefonálásra meg számológépezni.Nagyon jó a kamerája,én egy barlangban próbáltam ki,hogy sötétben milyen képet produkál....le voltam nyűgözve....de kb eddig is használtam.Igazából az ember általában nappal szokott fényképezni.ott viszont 5megapixell felett az emberi szem már nem érzékeli a különbséget.Ami az akkut illeti....minden telefont 1 napos akksival terveznek.Mindegy,hogy milyet veszel.Nekem pl 3600-as akkum van....de ha használom lemerül ez is.Ami a kopást illeti...ez a természet rendje...Ha valamit használsz az kopni fog.Lehet ugyan venni rá tokot,de én személy szerint nem vagyok ezeknek a híve....annyi fajta kivitelben,színben készülnek a telók,hogy kár eltakarni őket. Nekem pl arany színű a teló....de ha tokot teszek rá...semmi nem látszódik belőle....én se látom meg senki sem,hogy milyen szép....akkor meg minek....én azt javaslomh,goy egy 30.000 ft-os teló vígan megéri....a különbözetet meg költsd inkább a csajodra vagy ha nincs akkor magadra.Vegyél egy új felnit a kocsira :D
2017. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érteem. :D Akkor szerintem megpróbálkozok egy Samsung galaxy A5-tel. Köszi a válaszokat még egyszer :D
2017. febr. 9. 15:26
 4/4 anonim válasza:
Igen a samsung galaxy A5 az egy nagyon jó választás. De szerintem a J5 is az lenne. Amiket írtál azokra pont jó.
2017. márc. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!