Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone SE 64 GB-ról?

Figyelt kérdés
Van egy régi androidosom, és szeretném lecserélni. Ezen a telefonon gondolkodom. Szerintetek megéri? Méretre akkora, mint az 5S? Néztem az iPhone 6S-t is, de az nagyon drága (kb 100ezerrel több), és ebben ugyanolyan a processzor, van elég tárhely -nekem-, és a kamerája is ugyanolyan (legalábbis a hátoldali, "szelfizni" nem szoktam).

2017. febr. 13. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
SE egy jó telefon. Méretre teljesen akkora, mint az 5S. Jobb processzor, több RAM. Néhány eszköz fejlettebb benne. Kamerája is jobb.
2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 4" mobilt akarsz akkor az SE egy jó választás. Majdnem egy kicsinyített 6s.

Kinézetre pedig full 5s. Annyi, hogy az SE hátuljára rá van írva alul, hogy "SE".

2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!