Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 kibír még 1-2 évet?

IPhone 6 kibír még 1-2 évet?

Figyelt kérdés

Most Androidos vagyok, de kezd egyre jobban idegesíteni, főleg mióta munkakörömből kifolyólag sokat kell e-mailt olvasnom, a naptárat és jegyzeteket használnom, amire az i5-öm alkalmasabb volt, mint a mostani Honor 7-em. Akksiüzemideje mindegy, mert a nap nagy részében bent vagyok, konnektor közelében.


Használnám játékokra is üresjáratban vagy hazafele, főként WoT Blitzre. Nem várom, hogy maximumon elvigye, csak ne akadozzon.


Pillanatnyilag ezt engedhetem meg magamnak, gyűjteni nem szeretnék még egy hónapot a 6S-re, mert minél gyorsabban kellene.


2017. febr. 12. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem i6 van, most még elvagyok vígan vele, de hogy évekig jó lesz-e még, az jó kérdés.

Ha most vennék, már inkább gyűjtenék legalább 6S-re, vagy ha megfelel a kisebb méret, akkor SE.

2017. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, ment a zöld kéz. Az App Storeban ezzel is meg lehet azt csinálni, hogy jelszó helyett az ujjlenyomatoddal erősíted meg a fizetést?
2017. febr. 12. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, ezt mindegyik Touch ID-s iPhone tudja.
2017. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 5S még mindig használható. Ebből ki tudod számolni, kb. mennyi ideig lesz jó a 6.
2017. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!