Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomosok/telekomnál dolgozó...

Telekomosok/telekomnál dolgozók felvilágosítanátok erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy idióta kérdés de egyszer ki szeretném hozni az iPhone 7Plust neten meg is néztem

ÚJ előfizető!!!

Átvételkor fizetendő 0Forint

Havi 18460ft lenne

Lementem a telekomba majd közlik velem hogy le kell rakjak egy 100ezer körüli összeget hogy kihozhassam.. Most 100.000ért ingyen kihozhatom:D? Mondja már el valaki miért van ez?


2017. febr. 13. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Kifizeted a 100 ezer forintot, aztán havonta a telefon részleteit.
2017. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de neten semmi ilyesmit nem írtak hogy rakjak le pénzt átvételkor fizetendő 0 forint az van kiírva
2017. febr. 13. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az is, hogy kérhetnek mobilelőleget, amit telefonon egyeztetnek. Mi lenne ha olvasnál is?
2017. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de neten semmi ilyesmit nem írtak hogy rakjak le pénzt átvételkor fizetendő 0 forint az van kiírva"


Nem baj, ne törődj vele.

Az a helyzet, hogy így szűrik ki, kell-e igazán az a telefon. Hagyd a fenébe ha nem tetszik.

Vegyél olyat amit meg tudsz fizetni.

2017. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem láttam a honlapot,de nem láttam még olyat sem,hogy Iphone7-et el lehet hozni előleg nélkül.
2017. febr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A telekomnál nagyon sok minden online kedvezménnyel van, tehát csak akkor érvényes a megadott ár, ha online rendeled meg. Megnéztem, és tényleg írják az iphone 7 plusnál, hogy online kedvezménnyel kerül ennyibe, tehát rendelt meg neten és úgy érvényes lesz ezaz ár.
2017. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!