Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M5 telefonom...

Sony Xperia M5 telefonom vacakszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5hónapja kaptam csak a telefont,de már nem vagyok vele megelégedve. A kamerája olykor nem akar befókuszálni sehogyan sem..olykor teljesen váratlanul újraindul,lefagy. Telenoros vagyok szerintetek kicserélik/szervizbe küldik? Vagy elküldenek a fenébe?

2017. febr. 14. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a Sony telefonok még az Android platformhoz képest is gyengének számítanak. Mondhatnám úgy is, hogy sajnos ez ilyen. Biztosan nem fogják kicserélni, szervizbe fogják küldeni, ami meg majd azt fogja mondani, hogy nincs a telefonnak semmi baja, és majd rohangálhatsz folyton hozzájuk. Tapasztalat.
2017. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem egészen így van... nekem eddig csak sony telefonjaim voltak régen a J utána m utána z2 majd most a sony Xperia X telefont használom és teljes mértékben megvagyok elégedve a telefonnal mint ahogyan eddig is,de igen sajnos benne van a pakliba hogy hibás széria vagy bármi hasonló de az összes többi márkánál is itt a példa hugomnak az s7 edge samsung telója 2x ra van szervízben....
2017. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor tessék nézegetni a Cordon Electronicsnál, Sony hivatalos márkaszerviznél tett Google hozzászólásokat:


[link]

2017. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sony? Huhú, én tudok mesélni! Első Sony telefonom egy P volt. Besárgult a kijelzője. Kicserélték a kijelzőt, majd megint besárgult. Ekkor balhéztam, kaptam csereutalványt. Lett helyette Z. Egy évig minden szép és jó volt, majd mi történt? Besárgult a kijelzője. Balhéztam, visszakaptam a pénzemet. Még ekkor sem voltam eszemnél, mert még mindig kitartottam a Sony mellet, vettem Z2-t. Az meg rosszul volt összerakva, csorba volt az üveg a hátán, felforrósodott, és kikapcsolt. Itt még benne voltam a 14 napban, visszavittem, visszakaptam a pénzemet. Lett helyette Z3. Három hónap után, találjuk ki, hogy mi történt? Besárgult a kijelzője. Balhéztam, visszakaptam a pénzem. Ettől kezdve soha többet Sony!


Egyébként szakmai fórumok tele vannak a besárguló kijelzőkkel.

2017. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettesnek még annyit: én megértem őt, mert biztosan rossz lehet rádöbbenni arra, hogy amit vett, az szar. De a tények, azok tények. Meg lehet nézni a véleményeket, a Sony telefonok fórumait, sajnos a Sony nem ért a mobiltelefon gyártáshoz. Egyébként a készülékei rendre az utolsó helyeken végeznek különféle tesztekben.
2017. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Add el, főleg ha jó állapotban van. Rakj rá egy gyári visszaállítást, aztán valaki megveszi úgyis. Nincs értelme vesződni vele.
2017. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"(...)itt a példa hugomnak az(...)"


Megint egy kisgyerek. Be se engednék erre az oldalra senkit 30 éves kor alatt.

2017. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!