Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek kÖzül a Telefonok közül...

Ezek kÖzül a Telefonok közül melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek a telenornál van már pár éve előfizetésem és nemrégen bent jártam az egyik üzletükben és nézelődtem hogy milyen telefonok kaphatóak és én a Samsung Galaxy J3 2016-ot illetve a Sony Xperia E5-öt néztem és ezeket jó áron(kedvezménnyel) megkapnám és elgondolkodtam rajta hogy be lehetne ruházni valamelyikre csak az itt a kérdés hogy megéri e ezek közül megvenni valamelyiket illetve ha igen akkor melyik a jobb? Sony vagy Samsung?

(Samsungom már volt tudom milyen nem olyan rossz)

(Sony az még nekem nem volt de van pár ismerősömnek nekik jó)

Elsősorban az érdekelne hogy a kettő közül megéri e valamelyiket megvenni és ha igen akkor melyiket?

Illetve hogy a Sony telefonok milyenek?

Előre is köszönöm a segítséget és felhasználói tapasztalatokat is szivesen fogadok! :)



2017. febr. 13. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Sony!


[link]

2017. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 meszike91 ***** válasza:
100%
Egyik sem túl csábító.
2017. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az előfizetéshez az is elég, ha csak sim kártyád van, telefon nem muszály, azért írom, mert bármennyi is a maximális kereted, ugyanannyi pénzért kártyafüggetlenül tutira sokkal jobb telefonokat lehet kapni, és a független telefonba meg akármelyik szolgáltató kártyája jó!
2017. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ertem utolso rendben van vegulis igaz

a tobbieknek pedig koszonom a hozzaszolasokat! :)

2017. febr. 14. 03:05
 5/14 A kérdező kommentje:

kartyafuggetlenul a Microsoft Lumiakkal is szemezgettem pl: 550,640,650 nemtudom ezek milyenek lehetnek bar mar a 640et ismerosnel sikerult kiprobalni

ezek kozul erne meg jobban valamelyik vagy inkabb a Sony vagy a Samsung?

2017. febr. 14. 03:07
 6/14 meszike91 ***** válasza:

Lumiát inkább ne! Nekem volt három évig, szerettem is a rendszert, de a microsoft tönkretette. Halott rendszerre nem érdemes költeni.


Szerintem valami olcsóbb kínait nézz! Nyugi a kínaiak már rég nem szarok. Alsó kategóriában pedig nincs riválisuk.


Itt vannak ezek: [link]


Snapdragon proci, 2/3 giga ram és jó nagy aksi van bennük. Ennél jobb ennyiért nincs. Nézz utána nyugodtan! Mindenhol jókat írnak róla.

2017. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ezekrol hallottam hogy jok csak sajna en inkabb szolgaltatonal vennek

illetve ajanlottak meg nekem egy Lenovo Vibe S1 Liteot ami viszonylag mar tudasban ugy ahogy jo szerintem csak hat lenovom se volt meg laptopokba tudom hogy eleg jok de telefonokban viszont nemtudom milyenek velemenyt esetleg errol valaki?

2017. febr. 14. 16:58
 8/14 A kérdező kommentje:
utolso amugy utanna olvastam es a windows 10es lumiak elvileg meg par evig tamogatottak lesznek szoval annyira csak nem lehet rossz az
2017. febr. 15. 17:10
 9/14 meszike91 ***** válasza:

Teljesen mindegy meddig lesznek támogatva.


A rendszer piaci részesedése jelentéktelen, ezért nem fejleszt rá senki. Az androidon vagy ios-n jól megszokott alkalmazások vagy nincsenek rá vagy csak sokkal rosszabb minőségben. Maga a microsoft se jelentkezett új lumia készülékkel jó ideje. Továbbra is fapados az egész rendszer.


Ha neked mindenképp lumia kell, akkor vegyed azt. De semmi érv nincs mellette. Jobban járnál egy olcsó kínaival. Erősebb hardvert kapnál jobb szoftverrel.


Sokáig én is windows phone fan voltam. De aztán inkább vettem egy androidos telefont, azóta is elégedett vagyok vele. A windows phone sose fog felnőni a rivális két platform szintjére.

2017. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ertem vegulis igaz lehet a dolog de most is androidosom van meg mar jo par eve es hat szeretnek valami ujat is kiprobalni talan hogyha lehet

de amugy pc-rol windows aruhazban windows 10zel le is toltottem az altalam hasznalt alkalmazasokat es van minden ami nekem kell illetve szerintem azok jok is na meg ismerosnek 640 van ideadta es nekem kifejezetten tetszett a gyorsasaga csak hat nemtudom hogy erdemes lenne e androidrol valtani vagy nem na meg en inkabb ragaszkodom a markasabb androidosakhoz

2017. febr. 15. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!