Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám Samsung galaxy...

Hogyan tudnám Samsung galaxy s4 mini telefonomból az adatokat /telefonszámok, videók, képek / átmenteni Samsung galaxy s7 edge készülékbe?

Figyelt kérdés
A régi simkártyát megszüntette a T-mobil, mert ugyanarra a számra adott egy új mikrokártyát a készülék online vásárlása során.Adatkábellel nem sikerült, számítógéppel nem sikerül.
2017. febr. 15. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentéssel kell ezt csinálni.
2017. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az s7 edge-t dobd ki. En 2 hétig használtam egyet es eladtam mert kevés igazán jó dolog volt. Enne. Azóta egy iPhone büszke tulaja vagyok, hidd el nem azért veszik mert alma
2017. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszadó KÖSZÖNÖM!!

2. válaszadó: Ajándék Valentin lónak ne nézd a fogát!!Én az almát hajítanám el a francba, mint ahogy el is dobtam ami volt!!! Aple 6 -os helyett kaptam az edge-t ajándékba!!!Az edge sokkal jobban megfelel a számomra!!!

2017. febr. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!