Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi telefonok mennyire...

A Xiaomi telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Redmi 3S-et (3GB/32GB). A paraméterei megfelelnek, nem szoktam rajta játszani meg csak ritkán fotózok (főleg jegyzeteket :D). Plusz ilyen árban ez a legolcsóbb 32 GB-os mobil, ami nekem elsődleges szempont. Szóval a megbízhatóságot úgy értem, hogy ha vigyázok rá: nem szoktam leejteni a telefonomat, nem szoktam leönteni semmivel..stb; megkímélem őket, úgy hány évre számolhatok szerintetek? Tudom, "papíron" 2 évet mondanak, de az érdekelne, hogy ha tényleg megkímélem, jó minőségű-e annyira a Xiaomi, hogy 4-6 évet kibírjon? (Egyetemista vagyok, és nem vennék mostanában telefont ezután.)

2017. febr. 15. 22:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Nagyon jo telefonok jo áron megbizhatoak
2017. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Xiaomi, de lehetne akár Sziamiaú is.
2017. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy soknak hangzik a 4-6 év, de van olyan 6-7 éves Samsungom, ami közép-alsó kategóriás telefon, és bár az akksija már gyenge, de még működik.
2017. febr. 15. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősömnek is van, ők nagyon elégedettek vele.
2017. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung szintet régóta hozza a Xiaomi, sokkal jobb áron. Azt mondják az összeszerelési minőség is top. Erősen ajánlott kategória, reálisan, a nép részére árazott kiváló készülékek.
2017. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3s jelenleg a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező telefon ebben az árkategóriában.

Hihetetlen aksival, és erővel. Egy átlagos felhasználót bőven kielégít a tudása.


Az időtartam azonban zsákbamacska, samsung is romolhat el 3 év után, azonban ha vigyázol rá, jó eséllyel bírja a 4-6 évet.

2017. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek semennyire,fizesd meg a márkát és inkább vegyél használtat.
2017. febr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősömnek van. Előtte próbálkoztak középkategóriás Lenovokkal, meg más készülékekkel, valamiért egyikkel se voltak megelégedve. A Redmi 3S-re nem panaszkodnak :)
2017. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 2.5 éves Mi3-am. Ami a hátránya, hogy csak 16GB-os és ez a modell nem bővíthető. Meg a 2GB RAM is kicsit kevés neki néha. Tegyük hozzá, hogy elég intenzíven használom sok appal.

Ezen kívül más gondom nincs vele. Már kinéztem egy Mi5S-t esetleg egy Mi5-öt.

Hamarosan aktuális lesz, főleg a nagyobb tárhely miatt kellene az új telefon, meg a dual sim sem hátrány nekem.

2017. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!