Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó blackberryt használni?

Miért jó blackberryt használni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mert menő,apukámnak már három éve egy z10-e van(még akkor kétszáz ezer volt egy ilyen),semmi gond nincs vele,és nem lassul le,mint az Android,de ugyanazok mennek rajta,szóval olyan,mint egy javított Android,ja és ilyen telója sztároknak van,nem hétköznapi.
2017. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
olyan menő h még a cég is belebukott...
2017. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Miért ?? Jó ??


Úgy tönkrement a cég ahogy kell, ha valami működik és jó akkor azt veszik.

2017. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert van, akinek ez tetszik, ezt szereti.

Nem vagyunk egyformák, kinek ez tetszik, kinek az.

2017. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Készülékek jók.

Szoftver jó.


App választék siralmasan kicsit.

Ár irreálisan magas.


Kínjukban most áttértek ők is az androidra, hogy végre legyenek profittermelő eladásaik. De még mindig túl drágák.

Nem tudtak olyan hipszterimázst produkálni, mint az Apple, hogy fű-fa-virág vegye.

2017. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert munkára (nem játékra) nagyon jó,és mert biztonságos stabil rendszer.Mellesleg nincs minden 2. ember kezében..


Androidon kb az összes adatod nyitott könyv mások számára.

Az hogy a piac mit nevez ki jónak az egy dolog,sajnos nem feltétlen esik egybe az értékkel. A többség sokszor nagyon rosszul dönt és megvezethető ezt ezerszer bebizonyította a történelem.

A hardver jó a szoftver talán a legjobb,legkezesebb, de maga a cég vezetése diletáns belexarós marhák gyülekezete. Na itt volt a gond. Az Apple tudott a túlárazott sok hibától vérző készülékéből agresszív marketinggel túlélni és divatcikket kreálni, a droid meg ingyé van ,(cserébe eladja a használói lelkét is) szóval dömpinggel és csicsamicsa sokmillió appal győzött és uralja a piacot.


Mondjuk a Blackberry egyáltalán nem ment csődbe, csak lepaktált a droiddal ,no meg szoftvercég lett ami jelentős bevételt hoz.

2017. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre válaszolni. Miért jó droidos, almás, wp-s telefont használni?

Mindegyiknek van "rajongótábora", mindenkinek megvan a maga magyarázata is a miértre.

Én pl különc vagyok. Nem "menőzésből", egyszerűen ilyen a természetem. Nem azt kedvelem, amit az átlag. Én pl hidegrázást kapok az androidos készülékektől, igaz, a logikus okom is megvan rá.

Szeretem ugyanakkor a wp-s telefonomat, míg mások kinevetnek ére. Igaz, cserébe nem jell félnem vírusoktól.

Megveszek a régebbi qwerty-s blackberry készülékekért is.

Biztonságos, stabil rendszer, munkára, üzleti célra, nem játékra!

És nem tömegtermék.

A fél világ rajong pl a bmw-kért, audikért. Nekem akkor sem kellene, ha futná rá. Nem, nem irigységből, hiszen ugyanakkor egy Lexus, vagy egy Infinity nagyon fel tud csigázni. Pedig arra sincs pénzem.

Nem vagyunk egyformák. Ennyi az egész!

2017. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!