Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik NEM KAMU android...

Létezik NEM KAMU android rootoló? Alcatel pixi4 (5)

Figyelt kérdés
Már kb 5 gigám,plusz 2 napom elment azzal hogy letöltök egy rootoló progit..uh ez biztos jolesz,stb..és mindegyik vagy:reklám,vagy nem csinál semmit.Létezik ezen a bolygón egy olyan app amit letöltök,elinditom,majd megkérdi:rootolni akarja a telefonját?..rányomok,igen.kész,rootolva van. Van ilyen? Ha nincs akkor mi van ami működik?
2017. febr. 16. 12:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"Má nem bírom!":)
2017. febr. 16. 12:35
 2/15 anonim ***** válasza:

kingroot lehet ilyen de lehet hatranya



minek neked root? nekem nagyon az jon le hogy nem ertesz hozza

2017. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy, hogy vaktában próbálkozunk mindenfélével, aminek benne van a nevében, hogy root.

Google a telefon nevére és PONTOS típusára és a megbízható helyen a már kipróbált módszert alkalmazva lehet ezt eredményesen megcsinálni.

Például:

[link]


[link]

2017. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért nekem a root,mert a játékok csak ugy indulnak el,ha a belső sd obbjába vannak..hiába van 32 gb külső sdm ha nem tudom használni.tele van felesleges szrral az 5 gb teljes memoriája a készüléknek,azokat törölném,és nyernék 1 gbot!:)
2017. febr. 16. 13:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen hüének néztek?az összes google-st próbáltam,nagy kamu sz egész.ennyi eszem nejem is van h beírom a keresőbe,és még az ncoren sem találtam.olyan embert keresek/választ aki mondd egy appot.nem azt h irjam be a keresőbe:))))
2017. febr. 16. 13:17
 6/15 A kérdező kommentje:
Kingroot szr.kinai lesz az egész telo,meg ugyanugy nem én vagyok az user,hanem akkor a kingroot.és ottvsem lehet kitörölni a gyári appokat,csak kinai lesz a telo
2017. febr. 16. 13:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt gondolom normális,érthető kérdést tettem fel,erre egykét ember hülyének néz,elegánsan iderakja nekem a googlet,meg forumokat..átnéztem már őket.NEM működnek,90%meg reklám app.a gyengébbek kedvéért egy app nevet kérnék,amivel rootoltatok ti is,és utána lebirtátok törölni a felesleges appokat.
2017. febr. 16. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen telefonos alkalmazás ami megcsinálja neked.

Beírod Googlebe a telefon típusát + "root", és követed az utasításokat.

Mondjuk már leírták ezt, úgyhogy nem értem, mi a gond.

2017. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem érted mi a gond..olvasni tudsz?VÉGIGJÁRTAM már a googlet..letöltöm,kamu,vagy reklám app!!!!!!csak egy példa letöltök egy rootoló progit,feltelepitem,olyan lesz a telo mintha rootolva lenne,olyan mint a rootoló app..pl kingroot..kingrootositja a telodat,de ha törölni akarsz egy appot,akkor kiirja:nincs root jogosultságod..de fogjátok már fel hogy olyan irjon aki ismer egy alkalmazást,ne google ozzatok már,nem értitek h mind szr?!
2017. febr. 16. 15:30
 10/15 A kérdező kommentje:
8 as..nincs telefonos alkalmazás...akkor minek irod h beirod a google ba...ha nincs?én sem találtam,ugytünik tényleg nincs..
2017. febr. 16. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!