Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik NEM KAMU android...

Létezik NEM KAMU android rootoló? Alcatel pixi4 (5)

Figyelt kérdés
Már kb 5 gigám,plusz 2 napom elment azzal hogy letöltök egy rootoló progit..uh ez biztos jolesz,stb..és mindegyik vagy:reklám,vagy nem csinál semmit.Létezik ezen a bolygón egy olyan app amit letöltök,elinditom,majd megkérdi:rootolni akarja a telefonját?..rányomok,igen.kész,rootolva van. Van ilyen? Ha nincs akkor mi van ami működik?
2017. febr. 16. 12:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ugylátom senki sem tudja mivel kell rootolni,duma az van hogy ird be a google ba,de ennyi..ennyit én is tudtam..mind kamu.
2017. febr. 16. 15:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Mind kamu, mivel nem androidos alkalmazással kell csinálni.

Szerintem dobd ki, nem értesz te ehhez.

2017. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen alkalmazások, csak ezek nem univerzálisak. Van amin működnek, van amin nem. Minden készülékhez a megfelelő módszert kell alkalmazni, a fentit elképzelhető, hogy nem is lehet alkalmazással, hanem számítógépről kell, vagy egy root zip felmásolásával és telepítésével, ki tudja. Meg kell keresni és megfelelően alkalmazni. Én biztos, hogy nem fogom ezek után, amit írtam, nem is a kedves kérdező miatt írtam.

Egy példa a legutóbb rootolt telefonomról:

[link]

3. találat(de már az elsőben is benne van)

[link]

Ezeket megcsináltam és annyi.

Erre is van megoldás, csak meg kell keresni.

2017. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi!legalább odáig eljutottunk hogy pcs app!thanx!
2017. febr. 16. 17:03
 15/15 anonim válasza:

A programokat nem fogják alád tenni.

Model? Android v? Ha a flashed firmwarenél csak ezek közül az egyik különbözik a tiedtől akkor nem fog működni. Rákeresel az előbb említett módon a rootolásra és ha az első 2 oldalon nincs akkor nem is létezik külön a tiedre. Esetleg egy gsm-es tud valamit tenni aprópénzért.

2017. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!