Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite jó telefon?

Huawei P8 lite jó telefon?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és ez tetszett meg. Tárhelye is van még jó ára. Mi a véleményetek ?

2017. febr. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem ilyen van, de egy jó barátomnak igen, és ő lebeszélt róla engem. Neki fél éve van meg, azt mondta akadozik, ki-be kapcsol, lelassul, nem oldódik fel a képernyő csak kis fáziskéséssel. Saját tapasztalom nincs róla.
2017. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó választás.
2017. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Nem rossz, de van jobb is az árán.
2017. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
Milyen telefont ajánlanátok helyette?
2017. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
November végétől használom. Eddig nem akadozott/fagyott le. Az akkumulátorral sincs semmi bajom, siman kibírok vele egy tejes napot, ha nem nyomkodom akár kettőt is.Kamerával eg vagyok elégedve.Üvegfólia ajánlott,ha nincs rajta tok könnyen karcolódik. Összességében szeretem ezt a telefont.
2017. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!