Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet valahogy megváltozta...

Nem lehet valahogy megváltoztatni a pin kodot?

Figyelt kérdés

Van egy xperia z compact telefonom ami leesett, kikapcsolt és pont úgy tört be sajnos a kijelző hogy nem tudok 1 olyan számot beírni a pin kódnál amivel normálisan be tudnám kapcsolni.

Próbáltam teamviewer-rel de amint beraktam a sim-et újraindult és lecsatlakozott róla és nem tudtam gépről irányítani. Haverok között még nem találtam meg azt a személyt akivel sűrűn találkozok és t-mobilos vagy tud micro simet kezelni a telefonja, hogy meg tudjam változtatni. Nem lehet valahogy megváltoztatni? Recovery vagy valami külső programmal ami látja akkor is ha éppen csak a pin kódos felület van a telefon kijelzőjén?

Azért is fontos mert több helyre pl. munkahely keresés céljából ez a szám van megadva.



2017. febr. 16. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A szolgáltató megváltoztatja neked.
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Köszönöm.
2017. febr. 16. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod és a másodlagos pint vagy puk kód stb t veszi a telefon cseszd el a pinkódot azt lépj be a másodlagossal. Utána viszont megint csak az van, hogy a változtatáshoz először meg kell adni az aktuálist majd az újat. De legalább be tudtál lépni.
2017. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A szolgáltató megváltoztatja neked."


Tényleg? Hogyan?

2017. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Slussz.
2017. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rakd be a simet egy másik telóba, azon meg tudod változtatni, illetve ki is tudod kapcsolni. Ha nincs a közelbe teló, vegyél egy olcsó kártyafüggetlent, már kb 3e ft_ért lehet kapni
2017. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
Köss rá OTG-vel egy egeret a telefonra és írd be úgy.
2017. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szolgáltató nem tudja megváltoztatni, max csak letiltják a kártyát és (pénzért) adnak egy másikat, de semmi garancia hogy annak a PIN kódját be tudod majd írni.
2017. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát egy haverom haverjának a telóján ki tudtam kapcsolni a pin kódot.

Köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!