Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért vennétek meg egy...

Mennyiért vennétek meg egy használt iphone 6ost?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 20:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
5%
Ja, bocs, elfelejtettem, hogy le kell feküdnöd, mert még csak egy tizenéves srác vagy, és a szüleid szóltak, hogy villany leó.
2017. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Trevor. ***** válasza:
Nem azért fekszem le aludni, mert valaki mondja, hanem mert hosszú napom volt és elfáradtam. Mellesleg felnőtt ember vagyok, de te biztos jobban ismersz, mint én magamat. Ha meg be akarsz oltani, előre szólok, nem fog menni.
2017. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Te felnőtt ember? Kizárt. De ha igen, rakj be egy fotót a személyidről, nem az egészről, csak a születési évedről. Bármiben lefogadom, hogy még otthon laksz a szüleiddel, ők adnak zsebpénzt, és ők veszik a telefonodat is. Gondolom még szűz is vagy, nőt meg legfeljebb akkor látsz, mikor rálép a lábadra egy. :)
2017. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
46%

#17 Ha ennyire osztod az észt, gondolom te már biztosan felnőtt ember vagy. Hát drága barátom, el kell keserítselek, ahhoz képest úgy viselkedsz mint egy gyökér, 12 éves.

Egészségedre. ;)

2017. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, 37 vagyok, diplomás, önálló életvitellel, lakással és egzisztenciával rendelkező, IGAZI felnőtt ember. Na és ki nem állhatom az ilyen kis nyomi tízen- és huszonéveseket, mint amilyenek ti vagytok, de szerencsére, mivel lúzerek vagytok egytől-egyig, lehet titeket alázni, rendesen. :)
2017. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Igazán felnőttesen viselkedsz, gratulálok hozzá. Itt éled ki magad, te szerencsétlen... Azért én sem most jöttem le a falvédőről. ;) Remélem élvezed.
2017. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Ja, és privátban 'fenyegetőzünk', hogy lepontozol 4 fiókból is? (Tudod te, hogy kiről van szó.) Ugyan már, nőj fel. Csak egy kicsit vagy gyerekes, de tényleg. :D
2017. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19-es: ha tényleg 37 éves lennél és diplomás, ezt le sem mernéd írni, mert egy meglett férfiembernek ciki lenne, hogy ilyen gyerekes és inkább gyerekként trollkodna, ha már mindenképp muszáj valamit élveznie :)
2017. febr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Atol függ hogy szolgáltato függö vagy független e mennyi tárhelye van,stb egy iphone nagyon sok apro dolog befolyásolja az árat.
2017. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kb 2 ember válaszolt a kérdésre a 22-ből. Gratulálok... #2 +1
2017. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!