Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a telefonom a...

Beleesett a telefonom a vízbe, bekapcsol a kijelző nem érzékel mi a gond? (GALAXY J5)

Figyelt kérdés
Beleejtettem a WCbe kivettem letöröltem és szárítottam a radiátoron, bekapcsol de az újjamat nem érzékeli... Mi a gond? Mit kéne csinálni?

2017. febr. 18. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
B.szzatod mert bekapcsoltad. Helyes eljaras akksi kivesz, rizsbe betesz, es holnap azonnal szerviz. Igy barmi baja lehet, lehet hogy csak a belso digitizer csati ala beszivargott a viz, de innentol nagyon erdekes hibajelensegeket is produkalhat az alaplap.
2017. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

"Mi a gond?"


Most őszintén...szerinted mi lehet a gond...? :D

2017. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd vissza.
2017. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:

Azonnal ki kellett volna kapcsolnod és kiszedned az akksit, majd hagyni napokig száradni rizsben. Így már baxhatod a telefont nagy valószínűséggel.


Most komolyan, mégis hogy kerül a WC-nek egyáltalán a közelébe a telefon?

2017. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

"Most komolyan, mégis hogy kerül a WC-nek egyáltalán a közelébe a telefon?"


Xarás közben baxtassa. Mindig baxtassa.

2017. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "csokit" is piszkáld le róla.
2017. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

márpedig tipikus esete a hátsó zsebben hordott telefonnak...a párom kolleganői több telefont tettek így tönkre, és most az enyém is így ment tönkre.

Hátsó zseb és ahogy gyorsan az ember beszalad a mosdóra kisdolgát elvégezni, húzza le a nadrágot és hopp..pont szépen a hátsó zsebből a wc-be repül..

Ha a kezünkben lenne , akkor nyilván nem a wc-be esne..:D

2020. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!