Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e Iphone 5 vagy...

Érdemes-e Iphone 5 vagy Iphone 5s telót venni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e még Iphone 5 vagy 5s-t venni? Alap dolgokra használnám(Facebook, Messenger, böngészés, 1-2 alap játék) és kb. olyan 1,5-2 évig. Mi a véleményetek az elő- és a hátlapi kamerákról?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. febr. 18. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5-öt már nem ajánlom, de az 5S szerintem még a mai napig nagyon jó telefon alap dolgokra.

A kamerák nem érnek fel mondjuk egy S7-hez, de átlagfelhasználóknak tökéletes.

2017. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy akkor miért nem választás egy újabb és fejlettebb telefont ennyiért.Egy kicsit hozzáteszel és már kapsz Honor 8-t ami simán kiszolgál 2 évig.
2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használtan venném, így meg elég sokat kellene pótolni egy Honor 8-hoz.
2017. febr. 18. 13:04
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én 5s-t kaptam karácsonyra, teljesen jól el vagyok vele.

Hibái nincsenek, 2-3 másodpercet kell várni mire betöltődnek az alkalmazások, nekem ez nem lassú.

A hang minősége fülesen nekem kiváló! Szerintem érdemes megvenned!

2017. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Persze.

Azért nem hasonlítható a két márka pl a Samsung hozzá sem férhet az ios kamerához 😅😅

2017. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös, valamit beszedhettél, mert az IOS egy operációs rendszer, a Samsung meg egy cég ami kb mindent gyárt.
2017. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!